Pokelandia

Gra-Forum pokemon.


#1 2011-04-05 12:56:35

Julaa

Poke Admin

Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 173
Punktów :   

Centrum Pokemon

Tutaj możesz pomóc Siostrze Joy w opiece nad pokemonami i w prowadzeniu CP.

Offline

 

#2 2011-04-05 15:25:37

Yuki

Trener/Koordynator Pokemon

Zarejestrowany: 2011-04-05
Posty: 21
Punktów :   

Re: Centrum Pokemon

Aby pomóc siostrze Joy uśmiechnięta poszłam do pracy w Centrum pokemon.Wyjmuje ze schowka miotłę,ścierkę,wodę i płyn do mycia mebli.
Zaczęłam zmiatać hol centrum jak najdokładniej,gdy zmiotłam zaczęłam myć ścierką i wodą podłogę.Jak podłoga była lśniąca ruszyłam do pokoi by tam pościerać kurze z mebli,ścierałam dokładnie by mieszkańcy pokoi byli zadowoleni,myje również okna i podłogi aby efekt lepszy efekt czystego pokoju.Na koniec na kilku półkach w pokojach,oraz w centrali położyłam kwiaty aby było przytulnie.Ponieważ mam jeszcze dużo energii idę zrobić obiad,pomysłem moim na dzisiaj była zupa pomidorowa :)Najpierw z górnej pułki wzięłam makaron i go ugotowałam.Później wyjęłam z dolnej szafki ziemniaki,obrałam je i pokroiłam,następnie wrzuciłam do garnka z wodą,później pokroiłam w ten sam sposób marchewke i również dodałam do garnka,na koniec do zupy dałam koncentrat pomidorowy,oraz ugotowany makaron.Gdy zupa była gotowa,kładę ją na stole dla pracowników z sztućcami i miskami,Na koniec sprzątnęłam w kuchni,aby nie zostawiać bałaganu po sobie.Potem ruszyłam do pokemonów,biorę z szafki pokarm dla pokemonów i ide z nim do zagrody z ognistymi stworkami,nasypuję im do misek pokarm,następnie biorę miotłe,oraz inne rzeczy do sprzątania i sprzątam zagrode pokemonów.To samo robie z trawiastymi,lodowymi,elektrycznymi,kamienistymi,mrocznymi,psychicznymi,normalnymi,lot,ziemnymi,wodnymi i robakami.Na koniec myję każdego pokemona,aby był czysty i czesze je.Na koniec pomagam siostrze Joy w leczeniu pokemonów,przynoszę jej do tego potrzebne przedmioty takiej jak bandaże czy lekarstwa.

Offline

 

#3 2011-04-06 20:03:11

Julaa

Poke Admin

Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 173
Punktów :   

Re: Centrum Pokemon

200$

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl